Back to Question Center
0

Wiki for Neurons - Semalt Ekspertas

1 answers:

Šiame straipsnyje Oliver Kingas Semalt klientų sėkmės vadybininkas ketina pasakyti, kaip tonų informaciją galima paversti neuronu Wikipedia (Wiki). Mokslininkai ir sveikatos priežiūros specialistai surinko duomenis apie milijonus milijardų neuronų mūsų smegenyse, ir dauguma jų naudojo duomenis, kad sukurtų tam tikrą neironų Wiki. Svetainė "NeuroElectro" padėjo pagreitinti neurologijos tyrimų pažangą ir teikė centralizuotus išteklius neuronų funkcijų duomenų rinkimui ir lyginimui. Šių duomenų aprašymas pateikiamas tik Neurofiziologijos žurnale. Mūsų neuronai yra suskirstyti į daugiau nei 250 tipų, remiantis fizinėmis ir funkcinėmis savybėmis. Mokslininkai daugelį metų tyrė įvairių tipų neuronų savybes ir funkcijas, o gauti duomenys yra išsibarstę nuo šimtų iki tūkstančių mokslinių straipsnių ir mokslo straipsnių. Carnegie Mellon universiteto mokslininkai neseniai kreipėsi į duomenis ir bandė geriau tvarkyti duomenis. Nathan Urban iš universiteto BrainHubSM departamento sako, kad norint sukurti smegenis, turėtumėte žinoti, kokios dalys labiausiai veikia. Mes žinome beveik viską apie neuronus ir kokią smegenų dalį jie yra, tačiau mažai žinoma apie funkcijas ir išsamias savybes. Siekiant pagreitinti neuronų supratimą, turėtume nustatyti, kaip jie veikia ir kokie jų savybės.

rinkti, pridėti ir patobulinti

Britų Kolumbijos universiteto Tripatija surinko ir standartizavo skirtingų tipų neuronų duomenis. Tada jis paskelbė duomenis savo asmeniniame tinklaraštyje. Kai jis surinko duomenis naudodamas tekstą, kai kurie mokslininkai nustatė, kad juose yra klaidų, ir jie turi būti nustatyti kuo greičiau. Tripathija ir jo grupės nariai patvirtino duomenis, bet nesudarė jokio mechanizmo, kuris neleistų vartotojams žymėti svetainės .

Neuronų siurprizai

Ši svetainė padėjo mokslininkams rasti neuronų grupes, kurios turi tas pačias fiziologines savybes ir geriau supranta, kaip veikia neuronai. Pavyzdžiui, jei mokslininkas nustato, kad mūsų smegenų neokortekse esantis neuronas yra atleistas, jie gali pažvelgti į kitus neuronus ir užtikrinti, kad jie tinkamai funkcionuoja. Su šia informacija buvo parašyta daug mokslinių darbų ir buvo sukurta nauja hipotezė. Norint suprasti, kaip galima naudoti neuroelectro.org, kai kurie mokslininkai palygino daugiau nei trisdešimties rūšių neuronų elektrofiziologinius duomenis, apie kuriuos taip pat kalbėjo įvairios literatūros. Jame buvo hipramozės neuronų hippocampus, atsakingas už mūsų atmintį, ir vidutinio smegenų dopamino neuroną, kuris yra atsakingas už priklausomybę ir elgesį. Šis Nacionalinis mokslo fondas remia šį dokumentą .

Nacionalinis švietimo institutas, kuriuose dalyvavo sveikatos priežiūros departamento Suvienytųjų Nacijų Organizacijos Universaliųjų mokslinių tyrimų stiprinimo programa, ir Nacionalinis mokslo fondas.

Paskelbti straipsniai

Shreejoyas J. Tripathis dirbo miesto laboratorijoje ir baigė Pittsburgo centro, skirtą neuroninių skaičiavimų neuronų pagrindui (CNBC), universiteto. Jis pasirinko daugiau kaip 10 000 publikuotų dokumentų, kurie sujungė fiziologinius duomenis, išsamiai išdėstydami, kaip neuronai reaguoja į skirtingas įvestis. Jis išmintingai panaudojo teksto paieškos algoritmus, norėdamas perskaityti visus jo dokumentus. Ši programinė įranga sėkmingai nustatė neuronų proporcijas ir gavo informaciją apie tai, kaip buvo atlikti eksperimentai .

November 29, 2017
Wiki for Neurons - Semalt Ekspertas
Reply