Back to Question Center
0

Tinkamas vaizdo optimizavimas - Semalt Ekspertas

1 answers:

Kai kalbama apie paieškos optimizavimą, galite manyti, kad puslapio indeksas ar straipsniai, optimizuoti raktiniais žodžiais, yra svarbiausi. Tačiau vaizdai yra nepastebimas veiksnys, kuris prisidės prie jūsų svetainės reitingavimo. Yra įvairių vaizdų optimizavimo dalių, kurias turite apsvarstyti, kad būtų rodomas jūsų turinys pirmame "Google" puslapyje. Kai kurie iš jų buvo aptarti toliau, Max Bell, Semalt klientų sėkmės vadybininkas.

Užpildykite alt tekstą žymes:

Jūsų paveikslams apibūdinti dažnai naudojamas alt tekstas. Blogai matantys vartotojai gali nematyti nuotraukų ir turinio, bet jie gali perskaityti alt tekstą, todėl į savo nuotraukas turėtumėte įtraukti alt-tekstą. Tai leidžia vartotojams suprasti jūsų straipsnių prigimtį. Be to, paieškos sistemos negalės nuskaityti visų nuotraukų; todėl, įtraukdami alt tekstą, galite pranešti "Google", "Bing" ir "Yahoo" apie jūsų turinį ir jūsų svetainę .

Suspausti vaizdus ir išlaikyti failų dydžius:

Puslapio greitis ir pakrovimo laikas yra du svarbūs SEO veiksniai. Galima sakyti, kad labai įkeliami puslapiai gali turėti įtakos jūsų paieškos rezultatų , taigi visada turėtumėte suspausti nuotraukas ir išlaikyti jų dydžius lengvesnį nei vidutinis. TinyPNG yra geras ir garsus įrankis nuotraukoms suspausti .

Naudokite aprašomąjį failo vardą:

Failų pavadinimų konvencijos ir stendai padeda lengvai rasti vaizdo failus. Be to, jie padeda "Google" surasti jūsų vaizdo failus ir juos tinkamai priskirti. Visada turėtumėte naudoti aprašomąjį ir išsamų failų pavadinimus, kurie suteiktų auditorijai pakankamai informacijos apie jūsų turinį. Atsižvelgiant į naudojamą paveikslėlio tipą, turite įtraukti atitinkamus raktinius žodžius, produktų pavadinimus ir fotografų pavadinimą .

Struktūrinis duomenų žymėjimas:

Vienas iš svarbių dalykų, kuriuos galite padaryti savo vaizdo turinio ir jūsų svetainę, yra naudojant struktūrizuotą duomenų žymėjimą. Struktūrizuoti duomenys yra dar viena metaduomenų forma, kurioje paieškos sistemos nurodo žodyną, kurį naudojate savo svetainėje. Galite įtraukti informaciją apie jūsų svetainės kategorijas, kad jūsų vaizdas būtų rodomas paieškos rezultatuose. Turite pabandyti "Image Object", "Image Vocabulary" ir "Schema.org" apibūdinti vaizdus ir žiniatinklio turinį .

Naudokite tinkamą vaizdo formatą:

Vienas iš svarbiausių dalykų, kurį turėtumėte apsvarstyti optimizuojant vaizdus, ​​naudoja tinkamą formatą. Vertingiausi įrankiai, kuriuos radau internete, yra "Google" vaizdų sprendimų medis. Turėtumėte tinkamai įvardyti savo nuotrauką ir išlaikyti savo formą kaip JPEG. PNG ir GIFF yra du kiti vaizdo formatai, tačiau JPEG yra plačiai naudojamas ir patikimesnis nei kiti. Vaizdo optimizavimas, skirtas SEO, suteikia papildomo padidėjimo, kuris gali prireikti jūsų puslapiams priskirti. Galite optimizuoti savo turinį ir vaizdus, ​​kad jūsų verslas būtų sėkmingas. Jūs visada turėtumėte naudoti projektavimo principus, kad pateiktumėte tinkamą savo nuotraukų, vaizdo įrašų ir teksto santykį. Jei vis dar nesuprantate, turėsite patikrinti "Google" paieškos konsolę, kad gautumėte daugiau informacijos ir naudingų patarimų .

November 29, 2017
Tinkamas vaizdo optimizavimas - Semalt Ekspertas
Reply