Back to Question Center
0

Svetainių dokumentų struktūrizavimas su "Khalaturyan Nataliya", "Semalt Expert"

1 answers:

HTML naudoja keletą antraščių žymių lygių. Atsižvelgiant į tai, turėtumėte turėti omenyje, kad kuo aukštesnis pozicijos lygio skaičius, tuo didesnis jo reikšmė. Antraštės žymos būtinos visoms žiniatinklio dokumentams ir padeda geriau tvarkyti turinį. Naudodami antraščių žymes galite lengvai atskirti turinį ir jį galima suskirstyti į skirtingas kategorijas. Antraštės taip pat yra svarbios, todėl straipsnis yra labiau profesionalus ir patrauklus, o antraštės žymos tekstas turi būti drąsus ir didelis. HTML žymos H1-H6 apibrėžiamos kaip straipsnio ar kito žiniatinklio dokumento antraštės. Turėtumėte nepamiršti, kad tai yra pirmoji antraštė, kuri yra svarbi visoms žiniatinklio dokumentams ir yra paskutinė antraštė, kuri yra mažiausiai reikšminga, palyginti su kitomis antraštės žymėmis žiniatinklio dokumente .

Хачатурян Наталия Semalt Turinio strategas, paaiškina, kad HTML elementas h1 gali būti naudojamas kaip pagrindinė antraštė, po kurios eina žymos h2, h3, h4, h5 ir h6. H1 yra drąsiausias; jis turėtų būti parašytas didžiausiu šriftu, o h6 - mažiausias antraštė, parašyta mažiausiai žinomame šrifte. Negalima painioti savęs ir per daug nustoti galvoti apie žymes. Jie nėra pasirinkimas, bet būtinybė ir padės geriau suskirstyti žiniatinklio turinį. Taip pat turėtumėte prisiminti, kad antraštės žymas yra su įvairiais požymiais ir padeda jums suteikti savo turinį patrauklų ir profesionalų išvaizdą. "Google", "Bing" ir "Yahoo" lengvai ir patogiai indeksuoja turinį ir žiniatinklio dokumentus su antraštėmis. Kitaip tariant, mes galime pasakyti, kad antraštės yra plačiai naudojamos kuriant žiniatinklio dokumentus .

Kaip teisingai naudoti H1-H6 HTML elementus?

Be to, kad yra svarbu interneto kūrimo požiūriu, antraštės žymos padeda pagerinti jūsų svetainės reitingą. Pirmas dalykas, kurį turėtumėte žinoti, yra tai, ką reikia naudoti antraštės žymes ir kodėl turėtumėte suskirstyti savo straipsnį į skirtingus skyrius. Be abejo, tai suteikia jūsų turinį patogų vaizdą, o turinį lengvai pastebi daugybė žmonių. H1 yra svarbiausia antraštės žyma ir turėtų būti naudojama visuose jūsų svetainėje paskelbtuose straipsniuose.

Svarbu naudoti atitinkamus raktinius žodžius antraščių antraštėse, be to, turėtumėte teikti pirmenybę raktiniams žodžiams ir frazėms, kad padidintumėte savo SEO. Įsitikinkite, kad įtraukėte pagrindinį raktinį žodį antrašte h1, o jūsų dėmesys turėtų būti skiriamas antrajam, tretiniam raktiniam žodžiui ir frazių naudojimui antraštėse h2 į h6. Nebūtina naudoti pagrindinio raktinio žodžio visose antraštėse. Visi šie metodai yra geri, kad pagerintumėte jūsų SEO, kuris padės pagerinti jūsų svetainės reitingą paieškos rezultatuose .

November 29, 2017
Svetainių dokumentų struktūrizavimas su "Khalaturyan Nataliya", "Semalt Expert"
Reply