Back to Question Center
0

Semalto ekspertas iš Islamabado - Kas yra paieškos vorai ir robotai?

1 answers:

Paieškos varikliai taip pat žinomi kaip skaitytuvai ir robotai. Tai yra mažos, automatizuotos programos, kurias paieškos sistema naudoja, kad atnaujintų turinį žiniatinklyje. Vorai nuolat ieško naujų ir naujai parašytų tinklalapių. Michaelas Brownas, Semalt klientų sėkmės vadovas, užtikrina, kad paieškos rezultatų puslapiai yra tokie pat geri kaip bibliotekų duomenų bazė.

Kas yra vorai, robotai ir interneto naršyklės?

"Google", "Bing", "Yahoo" ir kitos paieškos sistemos įmonės naudoja nedideles automatizuotas programas, vadinamas "paieškos varikliais" arba "vorai" arba interneto naršyklėmis. Tiesiog kaip matote dulkes namo kampą, paieškos sistemos mato svetainių grupes. Vorai indeksuoja visus tarpusavyje sujungtus ryšius, ramiai juda, nieko neišplatina ir nepaiso visų vorinių kampelių. Mes negalime nekreipti dėmesio į tai, kad vorai turi minimalius ir pagrindinius sugebėjimus, o tai reiškia, kad jų funkcijos ribojamos..Jie veikia taip pat, kaip ir jūsų darbalaukio naršyklė, ir perskaitykite tinklalapių HTML kodus. Be to, vorai negali matyti gif ir jpg atvaizdų ir naudoti konkrečius JavaScript kodus savo užduotims atlikti. Kita vertus, žiniatinklio robotai ar robotai naudojasi sąsajos funkcijomis, pvz., Slaptažodžių įvedimu ir paspaudimais ant galimų mygtukų, kuriuos galite turėti savo tinklaraštyje ar svetainėje. Kai kurios žinomos ir aukštą reitingą turinčios svetainės savo URL naudoja dinamiškai sugeneruotus puslapius, o dauguma animuotų ir daugialypės terpės turinio puslapių nerodo vorai ir robotai, bandantys katalogų tinklalapius .

Kaip veikia paieškos vorai?

Jei norite suprasti, kaip veikia paieškos varikliai, turėtumėte pagalvoti apie juos kaip apie automatinius duomenų paieškos robotai. Mes jau sakėme, kad vorai keliauja internetu, kad surastų naujas ir atnaujintas nuorodas bei tinklalapius. Kai pateikiate turinį paieškos sistemose, jūs būsite įtraukti į vorinių sąrašą ir jie aplankys jūsų turinį, kad patvirtintų jo kokybę. Jūsų tinklalapiai bus rasti net tada, kai nepateiksite jo, nes vorai gali rasti jūsų puslapius, susietus iš kitų svetainių. Be abejo, jie atlieka įvairias svarbias funkcijas ir privalo sukurti nuorodų biblioteką iš kitų žinomų svetainių į jūsų svetainę .

Kaip dažnai robotai ir vorai lankosi jūsų tinklalapiuose?

Visi paieškos varikliai turi savo konkrečią duomenų bazę, todėl apsilankymų dažnumas skiriasi nuo vienos paieškos sistemos iki kitos. Didžiulis unikalių ir naujų svetainių ir tinklaraščių augimas labai sulėtino procesą, tačiau neturėtumėte jaudintis, nes paieškos vorai yra nenutrūkstami jų misijų dronai. Jie tikrai suras jūsų svetainę ir turinį iš savo nuorodos arba iš nuorodų į kitas svetaines. Kai jūsų svetainė bus įtraukta į bibliotekos duomenų bazę, robotai ir vorai nuolat jį aplankys, norėdami sužinoti, ar turinys yra atnaujintas, ar ne. Visi žiniatinklio valdytojai ir tinklaraštininkai turėtų žinoti, kurie tinklalapiai aplankė paieškos vorai. Tam turite patikrinti savo serverio žurnalo ataskaitas "Google Analytics" paskyroje.

November 29, 2017
Semalto ekspertas iš Islamabado - Kas yra paieškos vorai ir robotai?
Reply