Back to Question Center
0

Semalt: Kur rasti visus atsakymus apie Wiki?

1 answers:

"Sams moko save per 10 minučių Wikipedia" yra garsi knyga, kurią parašė Michaelas Milleris. Tai suteikia tiesioginių ir praktinių atsakymų į mūsų klausimus apie Wikipedia, ir mes išmokome naudotis enciklopedija per dešimt minučių. Mes galime išmokti visko, ko reikia žinoti apie Vikipediją, ir gauti prieigą prie savo neįtikėtinų ir žinomų išteklių. Iki šiol Michael Miller yra parašęs daugiau kaip devyniasdešimt knygų apie knygą ir savo bestselerį, o garsūs titulai yra "Sams moko save" "YouTube" per 10 minučių "," Googlepedia: The Ultimate Google Resource "," Speed ​​It Up! " Netechninis "Lėto kompiuterio pagreitinimo vadovas" ir "Kompiuterių pagrindai" absoliutaus pradedančio vadovo vadovas. Šis autorius įgijo reputaciją visame pasaulyje dėl jo techninio tikslumo, tikros empatijos ir naudingų patarimų. Jis įvykdė visų savo skaitytojų reikalavimus .

Kaip naudotis Vikipedija

Lisa Mitchell, Semalt klientų sėkmės vadybininkas, apibūdina Vikipediją kaip vieną iš geriausių informacijos šaltinių internete, leidžiančią vartotojams prisidėti ir redaguoti turinį. Norėdami išlaikyti technologiškai reikalaujamą gyvenimo būdą, turėtumėte naudoti "Wikipedia", nes tai yra novatoriškiausia ir gerai žinoma interneto svetainė. Naršant Wikipedia, lengva ir paprasta patekti į wiki-skylę. Galėtumėte ieškoti aktorių, kurie vaidino geriausius vaidmenis Holivudo filmuose, ir tada pradėjote ieškoti jų žmonų ir nustatėte, kad jie nevyko į vidurinę mokyklą ir pradėjo savo karjerą per anksti. Vikipedija neseniai šventė savo 15-ąsias metines, o svetainė pradeda teikti informaciją vaikams, atliekantiems savo užduotis ir namų darbus..Naudodamiesi duomenimis ir informacija po ranka, Wikipedia yra didžiausias informacijos šaltinis internete. Jos steigėjas Ward Cunningham savo kūrybą apibūdina kaip tiksliausią ir paprastą duomenų bazę, atitinkančią įvairių žmonių lūkesčius.

Savo knygoje Michael moko, kaip "Wikipedia" įtraukti į klasę skirtingais lygmenimis. Teikdami studentams visišką jų projektų kontrolę, galime paraginti juos patikrinti Vikipediją naudinga informacija .

Mokytojai "Top Three Wikipedia Pages"

1. Wikispaces: Šis skyrius skirtas naudoti klasėse. Wikispaces yra didžiulis puslapis, kuris veikia tiksliai kaip klasių valdymo įrankis ir padeda mokytojams ir mokiniams geriau suprasti, kaip organizuoti savo klasėje atliekamus uždavinius ir projektus. Ji ne tik suteikia daug informacijos ir šablonų, bet ir nemokama, ir turi daugybę užduočių atsakymų. Mokytojai gali naudoti šį puslapį, kurdami užduotis ir gali dalintis ištekliais .

2. Wikidot: Pagrindiniame lygyje šis Vikipedijos puslapis vartotojams yra nemokamas, tačiau kai kurios jo savybės ir turinys yra mokami. Jei nenorite matyti iškylančiųjų reklamų ir reklaminių antraščių, turėtumėte sumokėti savo prenumeratos mokestį .

3. PBworks: Su daugiau nei 200 000 susietų puslapių, šiame Vikipedijos puslapyje mokytojams ir studentams siūlomos daugybė galimybių, skatinančių mokinius orientuotą mokymąsi. Be to, mokytojai ir mokiniai gali lengvai kurti savo svetaines ir gali kurti projektus internete, kai jie perduoda informaciją šiame puslapyje .

Atsižvelgdami į Michaelo knygos patarimus, patarimus ir idėjas, galite lengvai įtraukti Vikipediją ir įsitraukti į internetą .

November 29, 2017
Semalt: Kur rasti visus atsakymus apie Wiki?
Reply