Back to Question Center
0

Semalt: kaip sekti socialinės žiniasklaidos srautą naudojant "Google Analytics"?

1 answers:

"Google Analytics" leidžia mums pamatyti, iš kur eina eismas ir kaip lankytojai įgauna kokybišką turinį. Be to, mes galime greitai nustatyti tikslus, kurie atitinka mūsų verslo poreikius, ir gali įvertinti, ar lankytojai atitinka mūsų tikslus. Naudodami "Google Analytics" labai lengva sužinoti apie savo skaitytojus. Tai taip pat padeda jums nustatyti ir įvertinti socialinės žiniasklaidos srautą. "Facebook", "Twitter", "Google+", "Instagram" ir "LinkedIn" yra labiausiai žinomos socialinės žiniasklaidos svetainės, kurios siunčia įvairius jūsų svetainės lankytojus ir jas galite stebėti naudodami "Google Analytics" paskyrą .

Čia Ross Barber, profesionalus iš Semalt , mokys jus, kaip naudoti Išplėstinius segmentus, kad būtų galima segmentuoti socialinės žiniasklaidos srautą. Taip pat galite stebėti lankytojų elgesį savo svetainėje .

Darbo su "Google Analytics" pradžia:

Prieš pasinerdami į jį, turėtumėte įsitikinti, kad naudojate naują "Google Analytics" versiją. Tam tiesiog reikia prisijungti prie savo sąskaitos ir spustelėkite naujos versijos parinktį viršutinėje kairėje pusėje .

1 žingsnis: nustatykite srauto šaltinius:

Pirmasis žingsnis yra nustatyti, kurios socialinės žiniasklaidos svetainės siunčia didžiausią srautą į jūsų svetainę. Norėdami tai padaryti, turėtumėte eiti į "Eismo šaltinių" parinktį ir pasirinkti "Visi srautai" .

2 žingsnis: sukurkite išplėstinį segmentą:

Tinkamai identifikuodami srauto šaltinius, kitas žingsnis yra sukurti šių svetainių Išplėstinius segmentus, kad galėtumėte suskirstyti srautą į skirtingas kategorijas. Arba galite nustatyti skirtingus segmentus ir palyginti juos, kad įvertintumėte skirtumą.

3 žingsnis: "Twitter" eismo segmentai:

Jūsų "Twitter" paskyrai galite sukurti išplėstinius segmentus, kad patikrintumėte, kaip jis lyginamas su kitomis socialinės žiniasklaidos svetainėmis. Norėdami tai padaryti, spustelėkite "Papildomų segmentų" parinktį savo "Google Analytics" paskyroje ir sukurkite naują tinkintą segmentą. Tada turėtumėte tinkamai įvardyti šį segmentą ir įtraukti į jį twitter.com, TweetDeck, HootSuite, bit.ly ir t.co .

4 žingsnis: "Facebook" srauto segmentai:

Taip pat galite sukurti "Facebook" srauto segmentus, sukurtus tiksliai taip, kaip ir "Twitter" paskyrai, - tiesiog reikia pakeisti filtrų vardus į facebook.com ir m.facebook.com .

5 žingsnis: "Google+" srauto segmentai:

"Google+" srauto segmentus galite lengvai sukurti taip, kaip jūs sukūrėte "Facebook" ir "Twitter" segmentus. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra įvardyti savo filtrą kaip plus.url.google.com. Galima sakyti, kad "Google+" daugiausia srauto siunčia iš plus.url.google.com nuorodos..Taip pat pamatysite kai kuriuos lankytojus iš "Google.com" URL, bet nereikia įtraukti į skyrių "Filtrai" .

Social Media Traffic:

Dabar jūs žinote, kaip kurti skirtingus segmentus, taip pat lengva kurti segmentus visoms kitoms socialinės žiniasklaidos svetainėms. Galite naudoti kelis segmentus ir įtraukti lankytojus iš StumbleUpon, Delicious, Digg, LinkedIn ir Instagram .

Pavyzdžiui, toliau pateikiamos svetainės, kurias galite įtraukti į segmentus su OR pareiškimu:

1. t.co

2. Twitter.com

3. HootSuite

4. Bit.ly

5. TweetDeck

6. Facebook.com

7. plus.url.google.com

8. m.facebook.com

9. LinkedIn

10. Reddit

Tai yra tik keli pavyzdžiai, bet jūs galite kurti kelis segmentus skirtingiems socialinių tinklų svetainėms pagal jūsų poreikius .

November 29, 2017
Semalt: kaip sekti socialinės žiniasklaidos srautą naudojant "Google Analytics"?
Reply