Back to Question Center
0

Semalt: kaip kuo geriau pasinaudoti "Wikipedia" programa, kai esate neprisijungęs

1 answers:

Nors didelės spartos duomenų ryšys, atrodo, yra visur, vis dar yra vietų, kuriose nėra ryšio, net ir šiame amžiuje. Kai kuriose vietose nulinis ryšys, todėl kai kuriose kitose vietose turite dirbti su žymiai mažesniu pralaidumu. Labai geras pavyzdys yra tai, kai keliaujate oru ar užsienyje.

Abiem atvejais galbūt norėsite išsaugoti daugybę tinklalapių, kad galėtumėte juos perskaityti, kai jūsų telefonas bus neprisijungęs. Ivanas Konovalovas "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas teigia, kad "Android" ir "iOS" yra "Wikipedia" programų, kurios leidžia vartotojams išsaugoti straipsnius, prie kurių galima prisijungti vėliau .

"Ho" išsaugoti puslapį "Android"

  • Bakstelėkite tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame ekrano kampe. Tai veikia kaip meniu mygtukas
  • Parinkčių sąraše pasirinkite parinktį "Išsaugoti puslapį"
  • .

Kaip rasti išsaugotus straipsnius "Android"

  • Eikite į pagrindinį meniu ir pasirinkite "Išsaugoti puslapiai"
  • .

Kaip išsaugoti puslapį "iOS"

  • . Bakstelėkite tik širdies piktogramą straipsnio apačioje ir išsaugokite. Tai dar lengviau ir trumpiau
  • .

Kaip rasti išsaugotus straipsnius sistemoje "iOS"

  • Eikite į pagrindinį meniu ir pasirinkite "Išsaugoti puslapiai"
  • .

Abi programos versijos leidžia atnaujinti straipsnį naujausiu turiniu, kai tik jūsų ryšys bus atkurtas. Tačiau" Android "versija turi dar vieną pranašumą prieš" iOS "programos versiją. vartotojai gali ieškoti per talpyklą išsaugotus puslapius .

Net jei turite ryšį, yra keletas priežasčių, dėl kurių vis tiek pageidaujate skaityti išsaugotus straipsnius neprisijungus prieiti. Ji yra be rūpesčių. Kai jums reikia didžiausios koncentracijos, pranešimai, pvz., Ateityje siunčiamos SMS žinutės, skambučiai, "Twitter" pranešimas ir kt., Gali jus silpnėti, susilpninti jūsų koncentraciją ir sulėtinti skaitymo tempą. Kita priežastis yra tai, kad puslapio atnaujinimas perrašys jį naujausiu turiniu. Tai reiškia, kad galite praleisti svarbią informaciją išsaugotame puslapyje.

"Offline" Wikipedia turi būti padaryta lėktuvo režimu. Taigi, priklausomai nuo to, kiek laiko važiuojate ir kiek laiko jūs skaitote, galite išsaugoti pakankamai daug puslapių, kurie taps jūsų užsiėmimu, jei esate vaisingas skaitytojas.

Be to, neprarasite jūsų prietaiso akumuliatoriaus. Tai reiškia, kad galite skaityti daugiau straipsnių, kol jūsų akumuliatoriaus nutekėjimas nebus naudojamas neprisijungus, nei režimu internete. Net studentai gali pasinaudoti neprisijungusių Wikipedia puslapių .

Kaip studentas, galite atlikti Wikipedia tyrimą ir išsaugoti visus susijusius puslapius. Nesvarbu, ar turite ryšį, ar ne, geriau pakeisti savo įrenginį į neprisijungus veikiantį režimą, nes norint perskaityti ir suarchyvuoti visus išsaugotus puslapius reikia 100% koncentracijos. Jums taip pat gali reikėti paminėti svarbius taškus, kai perskaitysite puslapius. Deja, daugelis žmonių dar nežinojo apie šią "Wikipedia" programos funkciją .

November 29, 2017
Semalt: kaip kuo geriau pasinaudoti "Wikipedia" programa, kai esate neprisijungęs
Reply