Back to Question Center
0

Semalt Islamabado specialistas - Kas yra "Spider Bot" ir kaip tai ištaisyti?

1 answers:

Įvairūs žmonės daugiausia domisi daugybe raktinių žodžių ir frazių Atgalinės nuorodos savo dienoraščių profilio skirsniuose ir komentarų skiltyje. Kaip robotai ir vorai veikia ir kaip informacija pateikiama tekste, bus nustatyta, kaip jūsų svetainė yra paieškos sistemos rezultatuose .

Sohail Sadiq, pirmaujantis ekspertas iš Semalt , atkreipia dėmesį į tai, kad jūs turėtumėte nurodyti vorus ir skaitytuvus apie tai, kaip jūsų tinklalapiai turėtų būti indeksuoti, o tai gali būti padaryta naudojant žymę rel = "nofollow" inkaras. Tai tikrai sumažins išeinantį jūsų nuorodų skaičių ir padės išlaikyti svetainės reitingą visą gyvenimą.

"MSNbot", "Googlebot" ir "Yahoo Slurp" yra visi robotai, robotai ir vorai, atsakingi už paieškos sistemos informacijos rinkimą. Jei stebite savo svetainės statistiką, gali būti, kad "Yahoo Slurp", "Googlebot" ir "MSNbot" yra svečiai, o šie paieškos varikliai renka informaciją apie savo tinklalapius atitinkamiems paieškos varikliams..Dažnai norėtumėte, kad šie vorai ir robotai būtų rodomi, nes tai reiškia, kad jūsų svetainė yra aptikta beveik kasdien, o jos turinys bus rodomas paieškos rezultatuose (SERPs) .

Kas yra voras bot?

"voratinklis" yra konkreti kompiuterinė programa, kuri seka konkrečias svetainės nuorodas ir renka informaciją apie šią svetainę, kuri turi būti dalijamasi internete. Pvz., "Googlebot" seka SRC arba HREF žymeles, kad būtų galima rasti vaizdus ir puslapius, susijusius su konkrečia niša. Kadangi šie robotai nėra tikrosios kompiuterinės programos, negalime priklausyti nuo jų, nes jie gauna dinamiškai sukurtas svetaines ir tinklaraščius. Kalbėdamas apie jūsų svetainės indeksavimą naudodamas "Googlebot", turėtumėte turėti omenyje, kad tam tikri puslapiai ir vaizdai nebus tinkamai indeksuoti. Net gerbiami ir žinomi vorai laikosi konkrečių robots.txt failo instrukcijų ir nurodymų. Tai yra dokumento failas, informuojantis voras ir robotai apie tai, ką jie turėtų indeksuoti ir ką jie neturėtų nuskaityti. Taip pat galite nurodyti robotams nesilaikyti jokios puslapio nuorodos su konkrečiomis meta žymėmis, pvz., "Googlebot" .

Kaip ištaisyti robotai?

Kai kurie robai yra geri, o kiti yra blogi, ir jie turėtų būti kuo greičiau atsikratyti. Blogiesiems robotams nieko nereikia dėl robots.txt failų, ir jie turi rinkti slaptą informaciją ir el. Pašto adresus. Norėdami kovoti su blogais robotams ir panašiais šlamštais, turėtumėte naudoti javascript, nes tai padeda paslėpti jūsų el. Pašto adresus. Tačiau viskas, kas parašyta norint išvengti blogų robotų, nebus sugadintas blogiausiuoju botu. Įmonės kovoja su blogais robotów ir suteikia jiems tai, ko jie ieško, slepia savo el. Pašto adresus ir slaptą informaciją. Jie yra pakankamai protingi, kad bet kuriuo metu atspindėtų visus el. Pašto adresus. Tikimės, kad išaiškinsime jūsų nesąmones apie tai, kas yra robotas ir kaip jie veikia. Dabar žinote skirtumą tarp robotų ir vorų ar skaitytuvų ir kaip jie renka informaciją apie jūsų svetainę ar tinklaraštį. Jei turite galvoje daugiau klausimų, galite paskelbti juos komentarų skyrelyje ir greitai gali tikėtis atsakymo.

November 29, 2017
Semalt Islamabado specialistas - Kas yra "Spider Bot" ir kaip tai ištaisyti?
Reply