Back to Question Center
0

Semalt Islamabadas Ekspertas: kodėl svetainės ir paieškos sistemos naudoja interneto naršykles?

1 answers:

Interneto nuskaitymo procesą galima apibrėžti kaip interneto naršyklių naudojimą paieškos optimizavimui.

Taigi, kas yra interneto naršyklė? "Microsoft" "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas Michaelas Brownas paaiškina, kad žiniatinklio tikrinimo programa yra scenarijų programa, kurią naudoja paieškos sistemos, kad galėtų automatiškai ir metodiškai naršyti žiniatinklį. Paieškos sistemos naudoja žiniatinklio tikrinimo programą, kad būtų galima surinkti visus geriausius rezultatus paieškoje. Tai suteikia vartotojui vaizdų, vaizdų, vaizdo įrašų, garso, naujienų, geltonųjų puslapių ir baltų puslapių parinktis. Interneto skaitytuvai taip pat vadinami interneto voru arba paieškos robotu .

žiniatinklio vagonų vaidmuo

Žiniatinklio paieškos atlieka labai svarbų vaidmenį paieškos sistemoje. Jis atlieka skirtingus vaidmenis, siekdamas užtikrinti, kad paieškos sistema veiktų efektyviai. Dėl kelių priežasčių kiekvienas paieškos variklis reikalauja žiniatinklio vorų. Veikliųjų interneto naršyklių vaidmenys yra:

Pateikite duomenis. Daugelyje interneto svetainių ir paieškos sistemų žiniatinklio robotai pateikia naujausius duomenis iš bet kurios kitos svetainės. Interneto naršyklė gali sujungti visą informaciją paieškoje .

Sukurkite visų aplankytų puslapių kopijas. Tai yra labai svarbus robočių vaidmuo. Jų sugebėjimas kopijuoti visus aplankytus puslapius vaidina svarbų vaidmenį palengvinant greitą paiešką paieškos sistemoje. , todėl galės peržiūrėti savo naujausias paieškas ir visą informaciją, pateiktą visame žiniatinklyje. Interneto puslapius, kuriuos atsisiųsti žiniatinklio robotai, taip pat naudoja paieškos sistemos, kad padidintų paieškos greitį .

Sukurti paieškos rodyklės įrašus. Paprastai žiniatinklio tikrinimo programa nuskaito visą žiniatinklį ir skaito visas svetainės informaciją ir kitas detales. Tada jis naudoja šiuos duomenis iš paieškos variklio rodyklės .

Sukurkite ir peržiūrėkite indeksus. Po to, kai atliksite visas svetaines ir jų tinklalapius, galų gale žiniatinklio tikrinimo programa grįš namo. Kai grįžta namo, surinkta informacija bus naudojama paieškos sistemose, norint peržiūrėti ir kurti paieškos indeksus. Šiuo tikslu dauguma tokių variklių, kaip "Yahoo" ir "Google", naudoja interneto vorus.

Automatizuojant svetainių techninės priežiūros užduotis, siekiant patvirtinti HTML kodą, rinkti visų tipų informaciją iš skirtingų svetainių ir patikrinti nuorodas, svetainės naudoja interneto skaitytuvus. Jų sugebėjimas surinkti visą šią informaciją yra svarbi svetainės priežiūrai. Jei svetainė naudoja žiniatinklio vorą, informacija, kurią surenka žiniatinklio voras, automatiškai atnaujinama svetainėje arba paieškos variklyje. Taip pat bus atnaujintos visos susijusios paieškos, taigi svetainė visada atnaujinama su visomis žiniatinklio informacijos detalėmis .

žiniatinklio rodyklės surinkta informacija lemia duomenis, rodomus svetainių indekse. Kiekviena paieškos sistema ir svetainė priklauso nuo jų žiniatinklio skaitytuvų, norint surinkti visą informaciją ir jas atnaujinti. Jų tinkamumą lemia tai, ką surenka jų interneto naršyklės. Tai, kas rodoma ieškant, taip pat nustatoma pagal informaciją, kurią rinkėjai sukūrė iš svetainių. Žiniatinklio paieškos programa užtikrina, kad paieškos pradžioje paieškos sistema pateikia kiekvieną informaciją, susijusią su atitinkamais paieškos raktažodžiais .

November 29, 2017
Semalt Islamabadas Ekspertas: kodėl svetainės ir paieškos sistemos naudoja interneto naršykles?
Reply