Back to Question Center
0

Semalt Islamabadas Ekspertas: kas yra SEO ir kas yra SEO specialistas?

1 answers:

Jei ieškote optimizuoti savo svetainę, jums reikės SEO specialisto. Tačiau prieš pradėdami procesą turėsite suprasti, ką jūs ketinate daryti. Taigi, kas yra SEO? SEO ( paieškos variklio optimizavimas) yra įvairių taktikų naudojimas, pvz., Raktiniai žodžiai ir raktinių žodžių temos, kurios generuoja srautą į svetainę ir padeda vartotojams rasti informaciją apie paieškos sistemas. Kad galėtumėte turėti gerai optimizuotą svetainę, jums reikia SEO specialisto, kuris supranta SEO taktiką. Specialisto darbas yra kruopščiai tirti internete, nustatyti ir įgyvendinti skirtingas taktikas, kurios pagerins paieškos rezultatus .

Michaelas Brownas, aukščiausio lygio specialistas iš Semalt , čia pateikia keletą praktinių patarimų šiuo klausimu .

Kaip nustatote gerą SEO specialistą?

Geras SEO specialistas palaiko visas naujas tendencijas

.

Kaip ir bet kuris kitas darbas, jūs pastebėsite, kad kai kurie SEO specialistai yra geresni nei kiti, daugiau nei vienas. SEO, kaip ir kitos technologijos, nuolat keičiasi. Jūs pamatysite, kad prieš 5 metus "Google" atlikta paieška buvo visiškai kitokia nei šiandien atlikta paieška. Kiekvieną dieną paieškos sistemos nustato, ko nori vartotojai, ir pritaikys paieškos rezultatus, kad atitiktų šį kriterijų. Pvz., Jūs pastebėsite, kad šiandien, kai ieškote konkretaus raktinio žodžio "Google", "tikriausiai bus pateiktas" tipų "sąrašas, nes jie suprato, kad žmonės greičiausiai spustelėja pirmųjų dalykų sąrašą prieš žiūrėdami kitus. Jie pritaikė savo algoritmą, kad gautų geresnių rezultatų. Todėl geras SEO specialistas turėtų sugebėti nustatyti ir laikytis kiekvienos naujos tendencijos .

Turi būti pajėgi rasti naujų būdų, kaip maksimaliai padidinti srautą į jūsų svetainę

.

Kiekviena svetainė yra kitokia, o kai kurios SEO taktikos gali veikti beveik visose svetainėse, geras SEO specialistas turėtų galėti nustatyti naujus būdus, kaip maksimaliai padidinti srautą į jūsų svetainę. Jie turėtų sugebėti analizuoti ir rasti būdus, kurie unikaliai pritaikyti jūsų svetainei..Maksimalus srautas reiškia, kad žmonės, kuriuos jie pritraukia į jūsų svetainę, yra susiję su jūsų konkrečiu prekės ženklu. Pvz., Jei tai yra verslo svetainė, jūsų svetainėje bus pritraukti pirkėjai, kurie yra pasirengę pirkti jūsų produktus ir (arba) paslaugas .

Turi sugebėti suprasti kiekvieną SEO taktiką, jos svarbą ir kaip ją naudoti

.

Kai yra optimizuoti svetainę, reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Geras SEO specialistas turėtų galėti juos naudoti ir suprasti jų tinkamumą. Šie veiksniai apima:

Nuorodos. Tinklalapio optimizavimui yra svarbios nuorodos į kitas svetaines. Gerieji SEO specialistai turi sugebėti suprasti jų svarbą ir kada juos naudoti .

Turinio rinkodaros naudojimo svarba . Tai gyvybiškai svarbus rinkodaros įrankis .

Socialinės žiniasklaidos vertė. Socialinė žiniasklaida pastaruoju metu tapo labai populiari ir todėl atlieka labai svarbų vaidmenį SEO.

"Pay-per-click" rinkodara. Nors tai yra senoji SEO taktika, tai taip pat svarbus būdas generuoti srautą į svetainę .

Video SEO. Tai neseniai sukurta taktika ir labai naudinga. Geras specialistas turi sugebėti išlaikyti tokią naują taktiką .

SEO taktika tęsiasi. Nors senos taktikos, tokios kaip raktiniai žodžiai ir meta žymeles, pasirodė naudingos, naujos tendencijos taip pat yra tokios pat veiksmingos, o geras SEO specialistas turi sugebėti juos tinkamai identifikuoti ir naudoti.

November 29, 2017
Semalt Islamabadas Ekspertas: kas yra SEO ir kas yra SEO specialistas?
Reply