Back to Question Center
0

Semalt Islamabadas Ekspertas: kaip kurti turinį SEO?

1 answers:

Jei esate naujas socialinės žiniasklaidos ir paieškos rinkodaros srityje, yra tikimybė, kad jūs negirdėjote apie SEO turinį ir jo reikšmę internete. SEO nurodo paieškos optimizavimą. Tai dienoraščio arba svetainės optimizavimo procedūra, kad lankytojai galėtų lengvai ją rasti per "Google", "Bing", "Yahoo" ir kitus paieškos variklius. Pagal turinį mes suprantame informaciją, kurią galima rasti internete ir kurią gali naudoti įvairios svetainės, kurdami savo straipsnius. Kai mes kartu sujungsime šiuos du dalykus, susipažinsime, kad SEO turinys sukurtas siekiant užmegzti daugiau lankytojų ir pritraukti paieškos sistemų dėmesį .

Michaelas Brownas, geriausias ekspertas iš Semalt , čia dalijasi keletu dalykų, kuriuos reikia prisiminti optimizuojant jūsų turinį, skirtą SEO:

Kadangi esate naujas paieškos optimizavimas, mes sukūrėme trumpą sąrašą dalykų, kuriuos turėtumėte nepamiršti, kad optimizuotumėte savo turinį, skirtą SEO.

Raktažodis tyrimų

Jei ieškote generuoti kokybišką srautą per "Google", "Bing" ir "Yahoo", prieš rašydami ką nors savo svetainėje, turėtumėte atlikti tinkamą raktinių žodžių tyrimą. Tokiu būdu galėsite sutelkti dėmesį į tam tikrus raktinius žodžius ir sužinoti, kurie iš jų yra pačių labiausiai. Kitaip tariant, mes galime pasakyti, kad turėtumėte rašyti raktinių žodžių turinį, bet raktinių žodžių užpildymas neleidžiamas jokiu būdu .

Raktažodžių optimizavimas

Jūs turėtumėte žinoti, kur ir kaip galite naudoti raktinius žodžius ir frazes savo straipsniuose, kad galėtumėte matyti internete .

turinio organizavimas

Svarbu tvarkyti turinį logiškai ir veiksmingai. Tai ne tik tinka jūsų svetainės SEO, bet ir padeda lankytojams lengvai rasti jūsų tinklalapius ir straipsnius.

Turinio skatinimas

Visuomet turėtumėte sutelkti dėmesį į savo turinio matomumą, dalydamiesi juo "Facebook", "Twitter", "LinkedIn" ir kitomis platformomis. Įsitikinkite, kad sukūrėte keletą nuorodų ir bandykite kuo labiau sumažinti savo svetainės atmetimo rodiklį. Raktinių žodžių paieškos įrankiai, pvz., "Keyword Niche Finder", gali padėti nustatyti tam tikras temas, kad galėtumėte tinkamai nukreipti SEO turinį .

Nustatykite savo tikslą

Labai svarbu nustatyti savo tikslus ir pabandyti įtraukti vartotojus į kokybišką turinį. Tuo pačiu metu turėtumėte naudoti tinkamus raktinius žodžius ir sužinoti būdų, kaip apsisukti lankytojus su laimingais ir grįžtantiems klientams. Dėl to turėtumėte duoti vertę paieškos sistemoms ir niekada neturėtų gaminti plono turinio, kuris gauna paspaudimus ir yra reitinguojamas, bet nėra vertingas tiek jūsų lankytojams, tiek paieškos sistemoms. Tikėtina, kad "Google" dėl šio plono turinio gali nubausti jūsų svetainę .

Kaip sukurti savo SEO turinio strategiją

Jei rašote turinį atsitiktinai ir tikitės, kad jis bus aukštas paieškos rezultatuose , jūs darote didelę klaidą. Pirma, turėtumėte nustatyti svetainės arba tinklaraščio tikslą ir įsitikinti, kad jūs priimsite strategijas, skatinančias pardavimą per jį. Tai įmanoma tik tada, kai žinote beveik viską apie savo auditoriją. Apklausos ir analizės programinė įranga padės geriau suprasti reguliarius lankytojus ir klientus. Jūs galite neabejotinai padidinti srautą į savo svetainę pateikdami pagrindinius raktinius žodžius pavadinime. Tai sakydamas, internetą galima pasiekti kaip verslininką ar interneto dienoraštį, tačiau tam reikia optimizuoti SEO turinį .

November 29, 2017
Semalt Islamabadas Ekspertas: kaip kurti turinį SEO?
Reply