Back to Question Center
0

Semalt Islamabadas Ekspertas: ar jūsų e-komercijos svetainė yra nuskaityta?

1 answers:

Supratimas paieškos optimizavimo (SEO) pagrindai yra būtina sąlyga, kai kalbama apie internetinę ir skaitmeninę rinkodarą . Socialinės žiniasklaidos platformos neseniai buvo diskusijų tema dėl realaus srauto konversijos ir daugybės potencialių lankytojų.

Michaelas Brownas, geriausias ekspertas iš Semalt , užtikrina, kad supratimas apie SEO pagrindus yra labai svarbus norint patraukti potencialių vartotojų dėmesį ir pagerinti jūsų e-komercijos svetainės matomumą realiuoju laiku .

SEO pradedantiesiems, jūsų svetainės optimizavimui lengviau naršyti, o vorai nuskaitymo gali uždirbti realų srautą. Jūsų internetinė kampanija neturi būti tokia drąsi. Kas yra paieškos voras? Tai yra vienas iš klausimų, kurie pradeda ieškoti optimizavimo pradedantiesiems, kurie siekia, kad jų karjera būtų vaisinga.

Supratimas SEO pagrindai

Kai kalbama apie viešuosius ryšius ir skaitmeninę rinkodarą, negalima ignoruoti, kaip vertinti robotai ir vorai jūsų reitinge. Rinkodaros metu paieškos vorai ir robotai padeda indeksuoti žiniatinklio ir tinklaraščio puslapius. Pradedantiesiems nuskaitymo priemonė reiškia, kad paieškos sistemos lengvai gali atrasti nuorodas jūsų svetainėje..

Paieškos sistemos siunčia sukurtoms programoms, tokioms kaip robotai ir vorai, indeksuoti jūsų registro failus, galerijas ir tinklalapius. Kai kurie klausimai apsunkina, kad paieškos varikliai vėl lankytų jūsų tinklalapius ir failus. Jei atsiras toks scenarijus, pagrindiniai variklio duomenų bazės tipai nebus rodomi. Ilgainiui jūsų potencialūs lankytojai negalės pasiekti jūsų turinio paieškos rezultatuose .

Nesugebėjimas valdyti jūsų svetainės gali lengvai sugadinti jūsų svetainę. Kaip rinkodaros konsultantas, neleiskite, kad kai kurios paieškos sistemos optimizavimo funkcijos nepažeistų. Čia yra įprastos klaidos, kurias vykdo žiniatinklio valdytojai ir rinkodaros konsultantai savo SEO kampanijose.

Įterpti naršymo nuorodas į flash bylas

Per pastaruosius keletą metų "Google Incorporation" dirbo, kad padėtų robotus ir voras indeksuoti flash failus. Tačiau projektas vis dar vyksta. Įterpiant nuorodas į "flash" rinkmenas, tikrai gali sugadinti jūsų rinkodaros karjerą, nes jūsų svetainė rangas algoritmų.

Navigacijos nuorodos įterpiamos į formas

Sąsajų įterpimas per formas yra metodas, kuris leidžia jūsų raktinį žodį paversti paskutiniuoju algoritmuose. Jei norite užpildyti formą, kad galėtumėte skaityti turinį, tai gali sukelti tam tikrų nepatogumų kai kuriems jūsų naudotojams. Be to, įterpiant nuorodas formose, paieškos sistemose sunku indeksuoti turinį .

Įtraukus navigacinius saitus "JavaScript"

Jei jūsų e-komercijos svetainė susideda iš 230 puslapių, tačiau vorai gali nuskaityti tik 180 puslapių, tai reiškia, kad 50 puslapių srautas nukreipiamas į jūsų svetainę. Paieškos sistemose kilo problemų dėl "JavaScript" įklijuotų nuorodų nuskaitymo. Įtraukus nuorodas į savo viršuje esančius puslapius, galite praleisti laiką ir pritraukti srautą į jūsų svetainę .

Patarimai, kaip padaryti jūsų svetainę nuskaityti

  • Naudokite "breadcrumb" arba "footer" navigaciją, kad generuotumėte alternatyvias nuorodas į savo tinklalapius
  • .
  • Sukurkite ir įdėkite tekstinius saitus svarbiausiems puslapiams
  • Optimizuokite savo svetainę naudodami CSS kodą ir sukurkite navigacijos elementus
November 29, 2017
Semalt Islamabadas Ekspertas: ar jūsų e-komercijos svetainė yra nuskaityta?
Reply