Back to Question Center
0

Kas yra straipsnio verpimas? - Khachaturyan Nataliya, Semalt ekspertas, paaiškina, kaip optimizuoti turinį SEO tikslais

1 answers:

Straipsnio verpimas - tai straipsnių perrašymo procesas, skirtas kurti originalias kopijas ir išvengti pasikartojančių turinio problemų, dėl kurių gali būti taikomos nuobaudos iš "Google", "Bing" ir "Yahoo". Idėja yra parašyti straipsnį, tada sukurti unikalias kopijas nuo šimtų iki tūkstančių kartų. Skirtingos tos pačios straipsnio ar interneto turinio versijos vadinamos "susuktos" straipsniais. Be to, rašytojas, perrašęs straipsnį, yra atsakingas už nuorodų įtraukimą į originalų tinklalapį tekste. Visi šie ryšiai informuoja "Google", kad ši konkreti svetainė yra garsi ir stumia paieškos variklį , kad pagerintų savo reitingą .

Galite lengvai kurti susuktus gaminius, tačiau jų kokybė neviršija ženklo. Kaip žinote, norint sukurti originalų turinį reikia daug laiko, tačiau tai tikrai padės pagerinti jūsų svetainės reitingą. Tiesą sakant, verpimo turinys taip pat yra straipsnio "juoda skrybėlė" versija. Khachaturyan Nataliya, Semalt turinio strategas, sako, kad problema yra tai, kad nėra praktinio būdo išvengti straipsnių verpimo .

Kodėl verpimo straipsniai blogi jūsų tinklalapyje

Galima paminėti, kad straipsnis rinkodaros yra labiausiai žinomas ir patikimas būdas parduoti savo produktus, idėjas ir paslaugas internete. Prekių tonai kasdien sukama, o daugybė verpimo programų ir programinės įrangos negali padėti kurti kelių to paties turinio kopijų..Dažniausiai straipsniai yra nukreipti į rinkodaros tikslus ir sukurti tūkstančius Atgalinės nuorodos į svetainę .

"Google" myli šviežią turinį

Paieškos sistemos myli šviežią ir atitinkamą turinį. Dienoraščiai ir tinklalapiai, kurie reguliariai skelbia originalius straipsnius, yra aukštesni paieškos rezultatuose , o ne svetainėse ir tinklaraščiuose, kurie nekreipia dėmesio į originalių straipsnių skelbimą .

Visos straipsnio verpimo įrankiai ir programinė įranga sukuria neskaitytinas versijas

Jūs niekada negalėsite priklausyti nuo straipsnio verpimo įrankio ar programinės įrangos, nes visi jie generuoja žemos kokybės ir neskaitytus straipsnius. Jei naudojate verpimo programinę įrangą, turite įsitikinti, kad turinys yra įskaitomas ir visiškai optimizuotas pagal SEO tikslus. Deja, straipsnio verpimo įrankiai nėra patikimi ir jums gali būti sunku skaityti turinio kopijas .

Žodžiai ir frazės skiriasi, o idėjos ir sąvokos yra vienodos

Naudodami verpimo įrankį galite sukurti tik tas pačias turinio kopijas, bet kokybė neviršija ženklo. Žodžiai ir frazės bus skirtingi, tačiau pagrindinė idėja ir koncepcija visada vienodos. Tai reiškia, kad gaminio verpimo programinė įranga gamins tik žemos kokybės versijas ir negalėsite pasikliauti tokia programa, nes ji jokiu būdu nepadės pagerinti jūsų svetainės reitingo .

Straipsnio verpimas yra neetiškas

Webmasters ir bloggers mano, kad verpimas straipsnių neetiška ir neturėtų būti mūsų gyvenimo dalis. Jei suprasite unikalų ir tikrą turinį, niekada nenorite suktis savo straipsniu. To paties turinio pakartotinės kopijos gali sukelti problemų jūsų svetainei ir kitiems žiniatinklio valdytojams, todėl ši praktika laikoma neetiška ir amorali .

November 29, 2017
Kas yra straipsnio verpimas? - Khachaturyan Nataliya, Semalt ekspertas, paaiškina, kaip optimizuoti turinį SEO tikslais
Reply