Back to Question Center
0

Semalt paaiškina, kas yra "Web Scraping"

1 answers:

"Web scraping" yra didelių duomenų iš skirtingų svetainių duomenų ištraukimas naudojant įrankį, pavadintą " svetainės grandiklis . Išgauti duomenys gali būti išsaugoti nurodytame aplanke arba bet kurioje kitoje vietoje. Jis taip pat gali būti įrašytas į duomenų bazę lentelės ar skaičiuoklės formatu.

Daugelio svetainių turinį galima peržiūrėti tik naudojant interneto naršyklę. Negalite išsaugoti kopijos asmeniniam naudojimui. Vienintelis būdas yra kopijuoti turinį rankiniu būdu ir įklijuoti jį kitur. Be to, tai yra varginanti ir varginanti, taip pat daug laiko. Įsivaizduokite, kad turite kopijuoti visą 200 puslapių svetainės turinį. Tai užtruks daug laiko!

Tačiau interneto šveitimas yra metodas, kuris gali automatizuoti šį procesą. Vietoj rankinio kopijavimo, žiniatinklio įbrėžimo programinė įranga ar svetainės grandiklis atliks darbą per labai trumpą laiką. Tai sutaupys daug skausmo, pastangų ir laiko.

Programinė įranga turi galimybę suskaidyti skirtingų duomenų elementus iš kelių skirtingų svetainių tinklalapių pagal jūsų užklausą. Šiuo metu yra dviejų pagrindinių svetainių skreperių tipų. konkretaus tikslo ar tinklalapių. Kita vertus, yra bendrų skreperių, kurie gali būti sukonfigūruoti dirbti su bet kuria svetaine. Nesvarbu, kurį pasirinktumėte, turėtumėte paspausti tik vieną mygtuką, norėdami išgauti ir išsaugoti kai kuriuos duomenis jūsų vietiniame kompiuteryje. 3)

Atsižvelgiant į tai, kad užsakomųjų programinės įrangos kaina yra gana didelė, dauguma žmonių nori eiti į bendrąją interneto šveitimo programinę įrangą, tačiau tie patys turi trūkumų. Jie labai sunku nustatyti ir naudoti , ypač ne techniniam vartotojui, ir dažnai sunku mokytis

Štai kur WebHarvy yra naudinga. Jis buvo sukurtas tam, kad susidorotų su sunkumais, kylančiais naudojant daugumą bendrų interneto skreperių. siūlo intuityvią, taškų ir paspaudimų interf ace Su "WebHarvy", duomenų ištraukimas iš bet kurios svetainės yra keletas minučių.

Įrankiui pateikiamas vaizdo įrašas, kuris parodo, kaip lengva jį nustatyti ir naudoti jūsų duomenų surinkimo poreikiams. Po to, kai žiūrėsite vaizdo įrašą, sužinosite, kaip paprasta taškas ir spustelėkite sąsaja. Tai, kas iš tiesų yra ši priemonė, yra tai, kad nereikalaujama jokių kodavimo konfigūravimo. Tai gali būti sukonfigūruota, kad nuskaitytų duomenis iš bet kurios svetainės keliais pelės paspaudimais. Norėdami pasirinkti duomenis, kuriuos reikia nutraukti, turite tik pelę nukreipti į duomenų elementus. Norėdami tai įvertinti, galite išbandyti savo vertinimo versiją, taip pat galite žiūrėti vaizdo demonstravimą.

Priežastys, kodėl turėtumėte pabandyti "WebHarvy":

  • Būdamas generinis duomenų surinktuvas, jis yra pigesnis už tinkintus sukurtus
  • Tai nereikalauja jokio nustatymo ir naudojimo kodo ( 33)
  • Labai lengva naudoti net ne techniniam vartotojui
  • Jame pateikiama vertinimo versija ir vaizdo demonstravimas
1 week ago
Semalt paaiškina, kas yra "Web Scraping"
Reply