Back to Question Center
0

"The Most Amazing" straipsniai, kuriuos rekomenduoja skaityti "Semalt Expert"

1 answers:

"Wikipedia" parodė, kad jos anglų kalba buvo 5 milijonai prisijungimo įrašų nuo 2001 m. Pradžios. Tai milžiniškas ir didžiulis pasiekimas. Yra apie 2,5 mlrd. Žodžių, kurie papildo daugybę informacijos. Informacija yra per daug, kad ją galėtumėte skaityti tik bet kuris asmuo. Net jei žmogus šiandien pradėtų skaityti šiuos tinklaraščius vienas po kito, tai užtruks jiems daugiau nei 19 metų .

Wiki entuziastai galėjo pasiūlyti svarbiausius dalykus ir sugalvojo "Wikipedia" straipsnius, kurie buvo labiausiai informatyvūs, įdomūs ir juokingi. Čia yra labiausiai įdomių Wiki straipsnių, kuriuos pasirinko Oliver King, Semalt klientų sėkmės vadovas:

Lytiškai aktyvūs popiečiai

Šis straipsnis gali būti pavadintas kaip linksmas, informatyvus, bet neišsamus. Ši idėja surinkti seksualiai aktyvių popiežių sąrašą yra unikali, tačiau jūs pastebėsite, kad buvo keli prašymai ištrinti, nes kai kurie žmonės gali jaustis nepatogiai, bet vis tiek išgyveno .

klaidingi supratimo ir neįprastos mirties atvejai

Kai "wiki" fondas apklaustų savo rašytojus apie savo mėgstamus straipsnius, paslaptingų mirčių, klaidingų supratimo ir miesto legendų sąrašai buvo vienas iš geriausių nugalėtojų. Istorijos yra savaime suprantama įspūdingi.

vaiduoklis katė

Tai istorija apie vaiduoklių katę, kuri, kaip sakoma, yra 3 metrų aukštyje, matė Vašingtone apgyvendintus sostinės pastatus. Manoma, kad gyvena pastatų rūsio kriptoje, kuri iš pradžių buvo skirta laidojimo kamerai Džordžui Vašingtone..

Jėzus

Tai vienas iš labiausiai susijusi ir redaguojamų straipsnių Wikipedia, nes joje kalbama apie svarbiausią istorijos figūrą. Vis dėlto straipsnis vis dėlto išsaugojo aukščiausią kokybę Vikipedijoje .

Sraigtasparnio kalėjimas ištrūko

straipsnis daro gyvenimą jaustis kaip mes vis dar gyvename 1970-aisiais Naujas Holivudo veiksmų trileris, kuriame sraigtasparniai žmonės išeina iš kalėjimo .

Kokia Vikipedija nėra

Pagrindinė priežastis, kodėl žmonės tikrina Wikipedia, yra sužinoti apie dalykus, nes jie yra aiškiai paaiškinti geresniam supratimui. Tačiau dauguma žmonių nesugeba suprasti dalykų, kurių neturėtų tikėtis rasti Wikipedia .

Sąrašų sąrašai

Tai sunku sugriauti. Tai yra tai, kad vienas straipsnis yra straipsnių, kurie yra straipsnių sąrašai, išvardyti Vikipedijoje, sąrašas. Tai yra tikroji Wiki parodyta .

Išradikams, kurie nužudomi jų išradimais

Išradimai yra skirti žmogiškosios patirties gerinimui, o nužudyti išradėjai - tai paskutinis dalykas, kurio visi tikėjosi. Šie straipsniai kalba apie žmonių ir technologijos santykius. Kai kas yra išrastas, yra trūkumų, kuriuos mes negalime numatyti .

Politinės frazės

Puslapiai yra apie labiausiai įsimintinus politinius išpuolius, frazes ir klaidingus ar klaidingus teiginius pasaulio politinėje istorijoje, pavyzdžiui, "taip, mes galime"

Ebola

Tuo metu, kai kilo Ebola epidemija, kai kurie medicinos specialistai susirinko susirinkti straipsnį apie Ebolą, kuria siekiama, kad "Ebola" taptų patikimesniu šaltiniu. Straipsnis buvo išverstas į daugelį kalbų, kad daugelis žmonių galėtų tai suvokti .

Thomas Jefferson Jackson

Tai buvo amerikiečių astronomas, kuris, kaip manoma, turėjo daug potencialo, bet nieko nesuvokė fizikoje ar astronomijoje.

November 29, 2017
"The Most Amazing" straipsniai, kuriuos rekomenduoja skaityti "Semalt Expert"
Reply