Back to Question Center
0

"Semtal" Islamabado ekspertas apibūdina 10 populiariausių robotų, apie kuriuos turėtumėte žinoti

1 answers:

Botnetai ir robotai yra susiję su įsilaužėliais ir elektroniniais nusikaltėliais, kurie vagia duomenis, kreditinių kortelių numerius ir vartotojų tapatybes internete. Robotai dažnai tarnauja ir teigiamiems tikslams, o blogų robočių išskyrimas iš gerų robočių gali pakeisti jūsų svetainės apsaugą ir užtikrinti, kad jis gautų kokybišką srautą iš paieškos sistemos . Beveik visi geri robotai yra "Google", "Bing" ir "Yahoo" siunčiami skaitytuvai, kurie indeksuoja socialinės žiniasklaidos platformų turinį ir jų paieškos rezultatus. Jei norite, kad geri robotai aplankytų jūsų svetainę, turėtumėte viską apie juos žinoti. Jie neabejotinai atneš jums daugiau pelno ir sėkmės, o jų uždarymas gali sunaikinti jūsų svetainės reitingą internete. Tuo pat metu turėtumėte atkreipti dėmesį į blogų robotų uždarymą.

Michaelas Brownas, aukščiausias specialistas iš Semalt , čia aptaria dešimtuką botų, apie kuriuos turėtumėte žinoti.

1. "Googlebot"

Tai "Google" internetinis nuskaitymo robotas ir dažnai laikomas voru. "Googlebot" naudoja algoritminę procedūrą ir nustato, kurios svetainės ir tinklaraščiai yra pasirengę nuskaityti. Kiekviena svetainė surenka atskirai pagal jo išdėstymą ir teksto kokybę. "Googlebot" nuskaitymo procedūros žvaigždės su URL puslapių, kurie generuojami kitomis nuskaitymo procedūromis, sąrašą, papildyti žiniatinklio valdytojo teikiamomis svetainės schemos duomenimis. Jis protingai aptinka tinklalapiuose esančius saitus, tokius kaip HREF ir SRC, ir juos įtraukia į savo indeksuojamų puslapių sąrašą .

2. Baiduspider

"Baiduspider" yra žinomas Kinijos paieškos variklis, "Baidu Chinese". Tai yra pirmaujanti Kinijos paieškos sistema garso failams, nuotraukoms ir tinklaraščio įrašams .

3. MSN Bot / Bingbot

Šis "robots" arba "bot" naršyklė internete yra įdiegta "Microsoft" ir renka informaciją iš svetainių, kad sukurtumėte paieškos variklį Bing paieškos indeksą .

4. "Yandex Bot"

"Yandex bot" yra "Yandex" paieškos variklis arba robotas.."Yandex" yra žinoma Rusijos kompanija, kuri valdo vieną iš geriausių ir didžiausių paieškos sistemų Rusijoje, turinti daugiau nei šešiasdešimt procentų šios šalies rinkos. "Yandex" vertinamas kaip penktoji geriausia paieškos sistema pasaulyje, o kiekvieną dieną nuo 2017 m. Rugsėjo ir daugiau nei 130 milijonų paieškų ir daugiau kaip 23 milijonų lankytojų .

5. Soso Spider

Soso.com yra dar viena Kinijos paieškos sistema. Tai "Tencent Holdings Limited", kompanija, žinoma už QQ kūrimą, nuosavybė. Nuo 2015 m. "Soso" vertinamas kaip 35-asis geriausias ir labiausiai lankomas svetaines pasaulyje bei 12-oji geriausia Kinijos svetainė, o reitingą atnaujino "Alexa". "Soso" kasdien gauna daugiau nei 21 063 490 puslapių peržiūrų .

6. Exabot

"Exabot" yra garsus Prancūzijos interneto skaitytuvas, kurį 2000 m. Įkūrė "Dassault Systèmes". Šis paieškos pradininkas yra atsakingas už įvairius didelių biudžetų technologijų projektus. ExaLead pateikia mums tikslią ir naudingą informaciją iš interneto .

7. Sogou Spider

"Sogou.com" yra dar vienas Kinijos paieškos variklis, kuris buvo įkurtas 2010 m. Rugpjūtį. Šiuo metu "Alexa" interneto reitinge yra 121 reitingas. "Sogou" suteikia mums daugiau nei dešimties milijardų interneto puslapių indeksą .

8. "Google Plus" dalis

Naudodamiesi "Google" paieška, "Google Plus" leidžia mums bendrinti rekomendacijas su draugais, šeimos nariais ir kitais žmonėmis pasaulyje. Jo mygtukas padeda inicijuoti "Google" dalijimosi galimybes ir suteikia mums būdų, kaip suteikti lankytojams ką nors nustebinti.

9. "Facebook Out Hit"

"Facebook" leidžia žmonėms socialinės žiniasklaidos priemonėmis siųsti draugams naudingą ir informatyvų turinį. Jo sistema veikia per laikinas nuotraukų demonstracijas ir pateikiama informacija apie žiniatinklio turinį, pvz., Puslapių pavadinimus, URL, vaizdo įrašus ir vaizdus. "Facebook" sistema gali lengvai gauti informaciją, kai vartotojas pateikia nuorodas.

10. "Google Feedfetcher"

"Google" ją naudoja "Atom" ir RSS kanalams sugriebti, kai žmonės jas įtraukia į "Google Reader" ir "Google" pagrindinius puslapius. "Feedfetcher" renka ir atnaujina naudotojo inicijuotus sklaidos kanalus ir netikrina jų "Bing" paieškose ir kitose "Google" paslaugose.

November 29, 2017
"Semtal" Islamabado ekspertas apibūdina 10 populiariausių robotų, apie kuriuos turėtumėte žinoti
Reply