Back to Question Center
0

"Semtal Islamabad" ekspertas paaiškina, kaip veikia paieškos varikliai

1 answers:

paieškos sistema atlieka skirtingas funkcijas, pvz., Nuskaitydama tinklalapius, kurdama indeksą ir pateikdama vartotojams populiarių svetainių sąrašą pagal jų paieškas ir raktinius žodžius. Kiekviena stotelė yra unikalus dokumentas (pdf, tinklalapis, jpg, png arba kt.), O paieškos varikliai nuskaito visą svetainę naudodami šį dokumentą. Jie sustoja ir nustato skirtingų tinklalapių Atgalinės nuorodos . Du pagrindinės paieškos sistemos funkcijos yra:

Sohailas Sadiqas, aukštasis specialistas iš Semalt skaitmeninių paslaugų, čia dalijasi naudingais patarimais šiuo klausimu .

1. Interneto svetainių indeksavimas ir nuskaitymas: paieškos sistemos kasdien nuskaito milijonus žiniatinklio dokumentų, puslapių, naujienų pranešimų, vaizdo įrašų, failų ir žiniasklaidos priemonių .

2. Pateikti tikslius atsakymus: paieškos sistemos taip pat pateikia atsakymus į naudotojų užklausas sąrašų ir atitinkamų puslapių, kuriuos jie gauna, formą ir tinkamumą.

Kaip paieškos sistemos nustato populiarumą ir aktualumą?

"Google", "Bing", "Yahoo" ir kitoms paieškos sistemoms tinkamumas reiškia rasti tinkamus raktinius žodžius ir frazes. Buvo atvejų, kai paieškos varikliai mums pateikė ribotus duomenis. Dabar pažangūs ir patyrę inžinieriai sukūrė būdus, kaip efektyviai suderinti rezultatus su vartotojų užklausomis. Dabar šimtai ir tūkstančiai veiksnių įtakoja aktualumą, o paieškos sistemos manymu, labiausiai žinomos svetainės turi svarbiausius ir tikslius duomenis. Ši prielaida pasirodė esanti sėkminga dėl vartotojų pasitenkinimo "Google", "Bing" ir "Yahoo". Paieškos sistemos naudoja tam tikrus algoritmus, kad reitinguotų skirtingas svetaines, o šiuose algoritmuose yra šimtai tūkstančių kintamųjų..Rinkodaros srityje ekspertai nurodo algoritmus kaip reitingavimo veiksnius .

Kaip mes gauname sėkmę?

Paieškos variklių sudėtingi algoritmai atrodo nepasiekiami, tačiau varikliai pateikia mažai informacijos apie norimus rezultatus arba reguliariai kaupti kokybės srautą. Dažniausiai paieškos sistemos pateikia mums informaciją apie SEO ir kaip optimizuoti svetainę .

"Google" ir kitos paieškos sistemos rekomenduoja geresnius reitingus:

1. Padarykite puslapius visų pirma savo lankytojams, o ne paieškos sistemoms. Negalima apgauti naudotojų ir išvengti klaidingo turinio geresnio paieškos reitingo .

2. Sukurkite savo svetainę naudodami aiškią hierarchiją ir kokybiškas teksto nuorodas. Visi puslapiai turėtų būti skaitomi ir pasiekiami bent vienai statinei teksto nuorodai .

3. Turėtumėte kurti informacinę ir naudingą svetainę ir rašyti straipsnius, kurie teisingai apibūdina jūsų produktus ir paslaugas .

4. Norėdami sukurti žmonėms palankius ir aprašomus URL, turėtumėte naudoti tinkamus raktinius žodžius ir frazes. Būtina pateikti vienintelę vieno URL versiją, kad vartotojai nebūtų nukreipti į 301 puslapius dėl dvigubo turinio .

Visai nebijau

Be šių patarimų ir patarimų, paieškos rinkodaros specialistai atrado metodus, kaip išgauti informaciją pagal jų puslapio eilutes. Dabar rinkodaros specialistai ir SEO naudoja tam tikrus kodus ir duomenis, kad padėtų jų svetainėms ir tinklaraščiui geriau rasti paieškos rezultatus . Keista, kad paieškos sistemos palaiko skirtingas pastangas ir teikia naudingų patarimų savo vartotojams. Net paieškos atstovai padeda žiniatinklio valdytojams ir tinklaraštininkams dalyvaujant tinklaraščio įrašuose, forumuose ir diskusijose grupėse .

November 29, 2017
"Semtal Islamabad" ekspertas paaiškina, kaip veikia paieškos varikliai
Reply