Back to Question Center
0

"Semalt": kaip filtruoti "Google Analytics" siunčiamo šlamšto šaltinius?

1 answers:

"Šlamštas" - tai atvykstamasis skaitmeninis šiukšlių dėžė, kurios nenorite matyti, nesvarbu, kur ji pasirodo. Ji ketina išnaudoti jūsų asmeninę informaciją, ištraukia pinigus iš savo internetinės banko sąskaitos ir į kompiuterį atsisiunčia virusus ir kenkėjiškas programas. Spartieji nariai sugeba jus rasti, tarkime el. Laiškus, tinklaraščių komentarus, jūsų socialinės žiniasklaidos mėgstamus ir forumus. Naudodamiesi "Google Analytics", lengvai įveskite vardą šlamšto srauto robotams, kurie sunaikina jūsų analizės ataskaitą ir blogina rinkodaros sprendimus .

Kas yra "Referrer" šlamštas?

Šlamšto peradresavimas, taip pat žinomas kaip persiuntimo šlamštas, persiuntimo sprogimas, žurnalo šlamštas, skaitytuvo šlamštas, yra paieškos sistema šlamšto metodas, kai žiniatinklio skaitytuvai naudoja netikrą persiuntimo URL, kad pakartotinai apsilankytų jūsų svetainėje. Interneto skaitytuvai bando slėpti save už garsaus prekės ženklo ir ketina jus įtikinti, kad kita svetainė tiekia teisėtus vaizdus į jūsų svetainę. "Google Analytics" paskyroje šį poveikį galite pamatyti interneto srauto persiuntimo sąraše. Norėdami patikrinti šį sąrašą, turėtumėte spustelėti parinktį "Įsigyti" ir tada spustelėkite parinktį Persiuntimai. "Google Analytics" pateikia URL, kurie siunčia srautą į jūsų svetainę .

Kaip juos filtruoti

Čia Aleksandras Peresunkas, geriausias specialistas iš Semalt , parodys jums, kaip aptikti ir filtruoti šlamšto apsauginius robotus nuo jūsų svetainės indeksavimo ateityje .

1. Visų pirma, jūs turėtumėte nurodyti persiuntimo spambots. Tam turėtumėte atidaryti "Google Analytics" paskyrą ir spustelėkite skirtuką "Administratorius" .

2. Tada turėtumėte spustelėti parinktį "Visos eismas", tada spustelėkite parinktį Persiuntimai. Jei matysite neteisėtų persiuntimo svetainių sąrašą, tuomet turėtumėte nustatyti filtrus, kurie blokuoja robotus, grįžti į jūsų svetainę .

3. Turėtumėte pasirinkti skirtuką Peržiūra spustelėkite filtrai .

4. Kitas žingsnis yra spustelėti parinktį Pridėti filtras ir kurti naujus filtrus .

5. Visada turėtumėte nurodyti savo filtrai tinkamą pavadinimą, pvz., Nukreipti šlamštą www.abc.com .

6. Norėdami pasirinkti filtro tipą, spustelėkite pasirinktą parinktį .

7. Tada turėtumėte išskirti netikrą srautą. Pasirinkus filtro modelį, įsitikinkite, kad šią dalį įvedėte netinkamai. Daugiau informacijos galite rasti "Google" pagalbos žinyne .

8. Kiekvienam filtrui naudotojams suteikiama ne daugiau kaip 255 simbolių, todėl juos reikia padalinti, jei turite daugybę nukreipimo šlamšto ir daugybės domenų .

9. Sukūrę filtrą, nepamirškite spragtelėti mygtuką "Išsaugoti" prieš uždarant langą .

Galima patikrinti filtrus, kaip jie paveiks žiniatinklius pagal žiniatinklio srautą. Turėtumėte dažnai tikrinti filtrus, kad įsitikintumėte, jog jie veikia tinkamai. Atsižvelgiant į gauto srauto kiekį, dažniau galite patikrinti Persiuntimo sąrašą. Jūs neturėtumėte pamiršti, kad persiuntimo šlamštas neapsilanko jūsų svetainėje. Vietoj to, jis sukuria netikrus rodinius, o atmetimo rodiklis yra 100%. Taip pat turėtumėte blokuoti šlamšto vaiduoklis, kad užtikrintumėte svetainės saugumą. Dėl to turėtumėte sudaryti galiojančius prieglobos pavadinimo filtrus, kurie priklauso nuo svetainės apsilankymų šaltinių autentiškumo patvirtinimo .

November 29, 2017
"Semalt": kaip filtruoti "Google Analytics" siunčiamo šlamšto šaltinius?
Reply