Back to Question Center
0

"Semalt Islamabad" ekspertas paaiškina, ką daryti su nepageidaujamu siuntimo šlamštu "Google Analytics"

1 answers:

Daugeliui interneto svetainių savininkų srauto šlamšto šaltinis yra pagrindinė problema, turintis įtakos eismo metrikai. "Google Analytics" kai kurie srauto duomenys gali būti rodomi, bet neatspindi jūsų svetainės informacijos suvestinėje. Tokiais atvejais yra didelė tikimybė, kad šie apsilankymai žiniatinklyje nėra kilę iš žmonių lankytojų, o "zombių" kompiuterių. Eismas iš botų ir botnetų sumažina skaitmeninės rinkodaros metodų, tokių kaip SEO ir turinio rinkodara, tikslumą .

Sohailas Sadiqas, pirmaujantis ekspertas iš Semalt , pateikia keletą praktinių klausimų, kuriuos turėtumėte apsvarstyti.

Apsilankymai lankytojams ir žmonėms

Kai kuriais iš pirmiau minėtų atvejų gali būti atvejų, kai nauja svetainė gali pradėti gauti nuolatinį srautą iš kai kurių bendrų sričių. Tokiais atvejais nesileidžia pergalės, nes tai gali būti iš didelių botnetų schemų. 50% pasaulio interneto srauto gaunama iš robotai. Batai yra būtini tam tikroms svetainėms pagrindiniams tikslams. Boti taip pat padeda paieškos varikliams tinklams ir kitiems svetainių indeksiniams puslapiams, kurie yra skirti optimizavimo metodams, tokiems kaip turinio rinkodara .

Ne visi interneto skaitytuvai yra blogi. Pavyzdžiui, tokios svetainės kaip" PayPal "ir" Google "priklauso nuo robotų, kad būtų įvykdyti kai kurie svarbūs jų veiklos aspektai. geras paieškos rezultatų personalizavimas. Naudingi robotai padeda svetainių kūrėjams pagerinti daugelio žmonių naudojamą jų naudojimą .

Kitais atvejais žmonės naudoja robotai, kad atliktų kenkėjiškus interneto atakas įvairiais svetainių aspektais. Jie apgaudinėja paieškos sistemas, kad supainiotų svetainės savininką su lankytojų skaičiumi, kuris ateina į svetainę. Šaltinis dėl šlamšto gali būti įvairiais būdais. Kai kurios įvairios formos, kurios nukreipia šlamštą, yra šiame straipsnyje .

Šalutinio šlamšto tipai

Kalbant apie nepageidaujamą persiuntimo šaltinį, svarbu įtraukti persiuntimo šlamšto tipą kontekste. Daugeliu atvejų ši šlamšto rūšis yra dviem būdais:

Šlamšto šaltinis

Tai gali nukreipti žiniatinklio svetainių lankomumą, tačiau jie gali neatspindėti jūsų svetainės informacijos suvestinėje. Be to, tai daro įtaką "Google Analytics" metrikai - tai scenarijus, galintis trukdyti interneto rinkodaros strategijoms .

"Ghost" nukreipimo šlamštas

Šio tipo šlamštas gali būti apsilankymas žiniatinklyje, kuris gali būti arba neatspindi jūsų svetainės prietaisų skydo rodinyje. Tokiu atveju domenas, susijęs su klaidingu žiniatinklio vizitu, bando suklastoti informaciją, kurią rodo "Google Analytics" .

Siųstuvo šlamšto metodai naudoja "botnetus", kad pakartotinai apsilankytų žiniatinklyje serveryje naudojant tą konkrečią svetainę. Daugeliu atvejų už kenkėjiškų išpuolių žmonės siekia padidinti svetainės reitingą daugelio puslapių SERPs. Kitais atvejais žmonės bando generuoti pajamas iš šių išpuolių vykdymo .

Išvada

Šalutinių šlamštas yra didelė problema, dėl kurios gali pasislinkti jūsų GA daugeliu atžvilgių. Pvz., Padidėjęs srautas iš nukreipimo robotų sumažina jūsų duomenų tikslumą ir srauto kokybę. Jūsų svetainės įtraukimo laikas ir norma tampa menki. Svarbu pašalinti nukreipimo šlamštą, kad padidintumėte jūsų svetainės įtraukimo laiką.

November 29, 2017
"Semalt Islamabad" ekspertas paaiškina, ką daryti su nepageidaujamu siuntimo šlamštu "Google Analytics"
Reply