Back to Question Center
0

"Semalt Expert" - patarimai, kaip sustabdyti "Google" nuo nuskaitymo jūsų "WordPress" svetainės

1 answers:

Užblokuojant paieškos sistemas , laikinai indeksuojant jūsų svetainę, kol nebus išsivysčiusi kūrimo etapas, yra labai svarbu, kai kalbama apie internetinę rinkodarą. Kaip svetainės savininkas, jūsų pagrindinis tikslas yra, kad "Google" rodytų jūsų svetainę ir kuo anksčiau reitinguotų algoritmus .

Įdiegę "WordPress", sustabdyti "Google" nuskaityti jūsų svetainę - tai pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti. Ankstyvas svetainės kūrimo etapas gali tapti nesąžiningas ir sugadinti jūsų ateities pastangas dirbdamas kaip rinkodaros konsultantas. Pirmasis dalykas, kuris atsiveria daugeliui žiniatinklio valdytojų protų, kai pradedamas svetainių kūrimo procesas, yra srautas ir kviečia robotai ir robotai indeksuoti savo svetaines.

Kaip užblokuoti paieškos variklius ir sustabdyti "Google" nuskaityti jūsų svetainę? Tai klausimas, kuris trenkia daugelio žiniatinklio valdytojų protui .

Igoris Gamanenko, geriausias ekspertas iš Semalt , čia pateikia keletą patarimų ir patarimų, kaip sustabdyti paieškos sistemas ir "Google" laikinai nuskaityti jūsų svetainę, kad būtų galima kurti jūsų svetainių kūrimą .

Slaptažodžio naudojimas, siekiant apsaugoti jūsų svetainę naudojant "cPanel"

Svarbu apsaugoti savo naują svetainę slaptažodžiu ir sustabdyti "Google" ją nuskaityti. Jūs nenorite, kad paieškos sistemos sugadintų jūsų svetainę kūrimo etape. Kaip svetainės savininkas, galite lengvai apsaugoti savo registro failus iš savo "cPanel" informacijos suvestinės. Interneto skaitytuvai, tokie kaip "Google", nesugeba indeksuoti ir pasiekti slaptažodžio apsaugotus registro failus. Apsaugoti failą slaptažodžiu;

a) Pradėkite cPanel paskyrą ir pasirinkite "Password Protect Directories"

b) Atidarykite "Home directory" savo paskyras ir spustelėkite "Eiti".."

c) Pasirinkite vietą, kurioje įdiegta jūsų "WordPress"

d) Pasirinkite "Slaptažodis apsaugoti šį katalogą" ir įveskite aplanko pavadinimą, kuris bus saugomas kitame lauke. Spustelėkite mygtuką "Išsaugoti"

e) Gavę sėkmės kodą, grįžkite į informacijos suvestinę ir sukurkite naują naudotojo vardą ir slaptažodį. Spustelėkite "modifikuoti įgaliotąjį naudotoją / pridėti", kad laikinai sustabdytumėte "Google" tikrinti jūsų svetainę

"Robots.txt" failo naudojimas paieškos sistemoms blokuoti

Norėdami užblokuoti kitas paieškos sistemas ir "Google" tikrinti jūsų svetainės indeksavimą, rankiniu būdu sugeneruokite ir įkelkite sukurtą robots.txt failą į savo svetainės katalogą ir nurodykite paieškos sistemoms ir "Google" nereklamuoti jūsų svetainės.

Kita alternatyva yra naudoti integruotą jūsų įdiegtos "WordPress" funkciją, kad paieškos varikliai neužtikrintų jūsų svetainės. Tai atlikti;

a) Atidarykite "WordPress" informacijos suvestinę ir spustelėkite "Nustatymai", tada pasirinkite "Skaitymas" .

b) pasirinkite "Neleisti paieškos sistemoms indeksuoti šios svetainės" ir spustelėkite "Išsaugoti pakeitimus", kad blokuotumėte visus paieškos sistemos laikinai nuskaityti jūsų svetainę .

Slaptažodis apsaugoti savo svetainę, naudojant "WordPress" įskiepį

Kaip žiniatinklio valdytojas, galite naudoti "WordPress" papildinį, kad "Google" neskraidytų jūsų svetainės. Tačiau norint pasiekti efektyvių rezultatų patartina naudoti atnaujintą papildinį. Įjunkite savo papildinį ir spustelėkite "Nustatymai". Paleiskite savo papildinį ir nustatykite naują slaptažodį. Spustelėkite mygtuką "Išsaugoti pakeitimus", kad blokuotumėte paieškos sistemų nuskaitymą jūsų svetainėje .

Svarbu išsaugoti jūsų svetainės įrašus ir statistinius duomenis skaitmeninės rinkodaros srityje . Užblokuojant "Google" paieškos variklį nuo jūsų svetainės nuskaitymo ir indeksavimo suteikiamas pakankamai laiko tobulinti ir pasiekti švarius duomenis realiuoju laiku. Naudokite aukščiau išvardytus patarimus, kad "Google" ir kiti paieškos varikliai laikinai neįtrauktų į jūsų svetainę .

November 29, 2017
"Semalt Expert" - patarimai, kaip sustabdyti "Google" nuo nuskaitymo jūsų "WordPress" svetainės
Reply