Back to Question Center
0

"Semalt Expert" nustato, kaip šaligatvio šlamštas veikia svetainės metriką

1 answers:

Daugelis svetainių savininkų kenčia nuo persiuntimo srautų siuntimo. Tokiais atvejais persiuntimo šlamštas sudaro kelis domenus, kurie eina į svetainę. Pavyzdžiui, svetainių šlamšto šaltinis gali atsirasti žmonių lankytojų srautuose. Tokiais atvejais eismas pratęsiamas 0 sek. Užduotimi. Kai kuriais kitais atvejais svetainės informacijos suvestinėje žmonės susiduria su sumažėjusiu interneto apsilankymu ir aukštu atmetimo rodikliu. Tai yra atvejai, kai referrerio srautas įtakoja svetainės metriką. Turėtumėte aptikti ir atsikratyti nukreipimo šlamšto, kad atliktumėte daugumą šių interneto vizitų. Šaltinis dėl nepageidaujamų kanalų siunčia svetainių duomenis, dėl kurių visa svetainė patiria sunkumų .

Vienas iš pirmaujančių specialistų iš Semalt , Jasonas Adleras, čia apibrėžia keletą esminių klausimų, kad būtų galima tai padaryti.

Svetainės referrer

Svetainės referrer yra domenas, kuriame yra programinės įrangos ir įrankių, skirtų atgalinio ryšio užduotims atlikti. Iš jūsų svetainės galite gauti srautą iš domenų į jūsų GA puslapį. Panašiai yra ir kitų atvejų, kai žmonės gauna mokamas žiniatinklio lankymas arba daug paspaudimų, susijusių su įmonės produktais, pvz., Vaistiniais preparatais. Kai nuoroda į jūsų svetainę yra iš kito domeno, yra tikimybė, kad jis kilęs iš nukreipimo šlamšto. Iš tiesų nuorodų šaltinis jau nebeegzistuoja. Be to, jie gali būti zombių kompiuteriai ar virusai, kurie susisiekia su jūsų svetainėmis, kad sukurtumėte netikras žiniatinklio lankymas.

Šalutinio šlamšto tipai

Šlamšto šaltinis gali atsirasti dviem skirtingais būdais:

Šlamšto nukreipimo skaitytuvas

Kai kuriais atvejais interneto naršyklės iš kai kurių naudingų svetainių galiausiai gali sulėtinti jūsų svetainę. Tokiu atveju kai kurios svetainės yra naudingos, taip pat nepaisoma robots.txt failo..Šie apsilankymai žiniatinklyje gali arba neatspindi jūsų svetainės informacijos suvestinėje .

"Ghost" nukreipimo šlamštas

Ši taktika suteikia daug funkcionalumo funkcijų svetainėje. Be to, daugybė funkcijų, kurias žmonės naudoja, kad skaičiai būtų rodomi GA paskyroje. Šis srautas neatspindi jūsų svetainės informacijos suvestinėje.

Šalutinio šlamšto priežastis

Yra daug motyvų, susijusių su nukreipimo šlamštu SEO. Daugelis žmonių naudoja šiuos metodus, kad suklastotų metrikas ir sukurtų teisėtus šaltinius. Pavyzdžiui, kai kurios priežastys, dėl kurių šios kenkėjiškos atakos naudoja persiuntimo šlamštą, yra šios:

1.Taisyklių lankomumas

Dauguma žmonių naudoja šalutinį šlamštą, norėdami pagerinti žiniatinklio lankomumą. Jie siunčia tonas srautą į svetaines, kad padidintų galimybę asmeniui spustelėti jų nuorodą. Jų galutinis žaidimas paprastai yra susijęs su partnerių platforma ar net reklamos tinklu. Jie tikisi sudaryti komisinius iš lankytojų, kurie galiausiai pasirodo savo šlamšto srityse .

2. Kenkėjiškos atakos

Kai kuriais atvejais žmonės gali nukreipti pažeidžiamus kompiuterius nukentėjusiems. Galima naudoti "raginimo veikti" funkcijas ir padaryti jų nukentėjusiuosius kompiuterius užkrėstu virusu. Tokie išpuoliai skatina sukčiavimą internete, pavyzdžiui, kredito kortelių vagystę, taip pat kitus piktavališkus interneto atakas .

3. Paieškos rezultatai

Išimtiniais atvejais kai kurie žmonės gali stengtis padidinti interneto svetainių reitingą . Tokiais atvejais žmonės bando apgauti paieškos variklio algoritmus į pirmąją svetainės reitingą. Tai apima apklausas žiniatinklyje, siekiant užtikrinti, kad visa svetainė būtų pateikiama tam tikrų konkrečių tinklalapių SERPs.

November 29, 2017
"Semalt Expert" nustato, kaip šaligatvio šlamštas veikia svetainės metriką
Reply