Back to Question Center
0

"Semalt" dalijasi "Top Blocker" "WordPress" papildiniai

1 answers:

"WordPress" svetainės veikimas su špagų ir šlamšto srautu gali būti šiek tiek džiovos. "Blocker" "WordPress" papildiniai padeda e-komercijos svetainių savininkams užblokuoti nepageidaujamus srautus ir nepageidaujamo e. Pašto platintojus, kilusius iš įvairių šalių. Kaip rinkodaros konsultantas, neturėtumėte praleisti naudoti "WordPress" papildinių savo svetainėje.

"WordPress" suteikia rinkodaros konsultantams galimybę sukurti puikius tinklaraščius ir galingas dizaino programas. Efektyvus blokatorių "WordPress" įskiepių naudojimas leidžia svetainių savininkams blokuoti nepageidaujamą eismo spūstis iš konkrečių šalių.

Michael Brownas, pagrindinis ekspertas iš Semalt , čia apibrėžia didžiausią sąrašą blokuojančių "WordPress" įskiepių, kurie padės išvengti kelių eismo iš atskirų šalių .

Geolify WordPress įskiepiai

"Geolify" yra vienas iš geriausių "WordPress" blokatorių, naudojamų jūsų svetainėje. "Geolify" sukuria interaktyvius vaizdus, ​​turinį ir gauna prieigą prie jūsų potencialių lankytojų vietos. Svetainių savininkai, naudojantys "WordPress" įskiepį, turi galimybę peradresuoti galimų lankytojų iš vieno URL į kitą.

"Geolify" papildinys apima geografinę vietovę, kurioje svetainių savininkai gali naudoti "WordPress" tinklaraštį naudodamiesi scenarijais ir kodais. Dažniausiai naudojami kodai apima geolitionlatitude ir geolifystatename .

"Centrora" saugos įskiepis

"Centrora" yra unikalus "WordPress" blokavimo blokas, sukurtas siekiant pasiūlyti svetainės saugumo sprendimus. "Centrora" saugos įskiepis apima integruotus skaitytuvus, atsargines kopijas ir ugniasienes. Svetainių savininkai, naudojantys "Centrora" saugos įskiepį, lengvai atpažįsta kenkėjiškus scenarijus, virusus ir SQL injekcijas.

Neseniai paskelbta "Centrora" saugumo versija apima katalogų skaitytuvus ir failų skaitytuvus..Šis saugos įskiepis taip pat susideda iš kitų geriausių funkcijų, tokių kaip atskirų šalių blokavimas, ugniasienės konfigūravimo sistemos ir pažangūs skaitytuvai.

"iQ Block Country" papildinys

"IQ Blocker" "WordPress" įskiepis suteikia svetainių savininkams galimybę apriboti atskiras šalis nuo prieigos prie turinio. Su "IQ" bloko šalių papildiniu galite lengvai blokuoti šalis, kurios sukelia šlamštas ir įsilaužimo bandymus.

Kaip "WordPress" svetainės savininkas, galite nuspręsti blokuoti visas šalis, išskyrus jūsų IP adresą, kad galėtumėte pasiekti turinį. Į savo "WordPress" svetainę pridėkite apsaugos sluoksnį ir blokuokite kenksmingus lankytojus, kad jie negalėtų pasiekti jūsų turinio .

IP2Location Country Blocker plugin

"IP2Location" blokatorius WordPress įskiepis leidžia klientams blokuoti kai kuriuos lankytojus, kad jie negalėtų pasiekti turinio. Šis "WordPress" įskiepis palaiko tiek BIN, tiek IP2Location formatus. Naudodami "IP2Location" "WordPress" įskiepį, galite pritaikyti 403 puslapį ir nukreipti lankytojus iš kelių šalių į tinkintą puslapį .

IP Geo Block įskiepis

"IP Geo Block" papildinys apima imigracijos valdymo funkciją, kuri padeda užblokuoti prisijungimo bandymus, kenkėjišką prieigą ir šlamšto įrašus jūsų svetainėje. "IP Geo blocker" "WordPress" įskiepis palaiko saugos įskiepius, "BuddyPress", paprastą gelbėjimą ir "bbPress".

Plugin WP GEO Website Protection

"WP GEO" WordPress įskiepis padeda svetainių savininkams apriboti prieigą prie nepageidaujamų šalių arba atskirus IP adresus jūsų svetainėje. Šis blokavimo "WordPress" įskiepis blokuoja lankytojus, kilusius iš neigiamų šalių, prisijungti prie jūsų svetainės turinio .

Šalies IP Atskiri peradresavimai

Tai blokavimo WordPress įskiepis, kuris suteikia svetainių savininkams galimybę blokuoti nepageidaujamą srautą. Šalies IP individualus peradresavimo įskiepis naudoja lankytojų priskyrimą ir naršyklės slapukus, kad peradresuoti blokuojamų šalių IP adresus į iš anksto nustatytą puslapį .

Administratoriaus blokas Šalies įskiepis

Tai yra vienas iš geriausių "WordPress" blokatorių papildinių, kurie blokuoja ir apriboja jūsų administratoriaus puslapių prieigą.

"Wordfence" saugos įskiepis

Tai yra labiausiai išplėstinis blokavimo WordPress įskiepis, skirtas blokuoti atskirus IP adresus, užkardą ir prisijungimo saugumą. "Wordfence" saugos įskiepis yra "Threat Defense Feed", programinės įrangos, apsaugančios svetainių savininkus nuo įsilaužimo.

Pirmiau aptarti blokavimo "WordPress" papildiniai padeda svetainių savininkams apriboti lankytojų, naudojančių turinį ir jų svetaines, prieigą. Atsisiųskite ir įdiekite šias funkcijas, kad blokuotumėte piktybinių šalių eismo spūstis .

November 29, 2017
"Semalt" dalijasi "Top Blocker" "WordPress" papildiniai
Reply